Fakulta sociálnych vied
UNIVERZITA SV. CYRILA A METODA V TRNAVE

Balíček radosti - zbierka

 

 

Pri príležitosti blížiacich sa veľkonočných sviatkov organizuje Katedra sociálnych služieb a poradenstva FSV UCM zbierku pre týrané ženy a matky s deťmi v núdzi "Balíček radosti" a k participácii vyzýva aj ostatných členov Fakulty sociálnych vied. 

Zbierka bude realizovaná vo vstupných priestoroch Fakulty sociálnych vied UCM v Trnave na Bučianskej ulici 4/A v pondelok dňa 15. marca 2021 a v stredu 17. marca 2021 v čase od 9:00 do 13:00 hod.

Vyzbierané veci budú následne rozdelené podľa vekových kategórií detí, zabalené a odovzdané Azylovému domu v Trnave a v PiešťanochPo komunikácii s kompetentnými orgánmi je vhodné priniesť: hračky (lopta, spoločenské hry, karty, plyšové hračky a iné), tematické sladkosti (veľkonočná figúrka - zajačik, baranček, vajíčko, cukríky, lízanky, keksíky a pod.) a hygienické potreby (mydielko, šampón, krémik, vlhčené utierky, sprchový gél). Mamičky detí by potešili kozmetické balíčky (šampón, telové mlieko, balzam na pery, sprchový gél, krém, mydlo), káva alebo čaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.03.2021