Diskusia s odborníkmi k študentským voľbám
prezidenta SR

Dňa 27. marca 2024 organizovala iniciatíva ,,Študentské voľby“ volebné štúdio s rôznymi zaujímavými panelmi, vyhlasovaním výsledkov študentských (stredoškolských) volieb prezidenta Slovenskej republiky a videorozpravou s pozvanými hosťami.

Odborníkmi, ktorí v moderovanej diskusii reprezentovali Fakultu sociálnych vied UCM v Trnave, boli Dr. Martin Daško za Centrum pre podporu participácie FSV UCM v Trnave a doc. Tatiana Tökölyová za Európske centrum pre občiansku excelentnosť.

Cieľom volebného štúdia bolo predostrieť výsledky študentských volieb, dostať do povedomia dôležitosť participácie na veciach verejných, diskutovalo sa o rôznych možnostiach pre mladých ľudí, o otázkach zníženia veku pre aktívne volebné právo a o ďalších zaujímavých témach.

Celý report aj s panelmi je dostupný na Facebooku a Instagrame ,,studentskevolby“. Za Centrum pre podporu participácie FSV UCM v Trnave mladým organizátorom ďakujeme za pozvanie, podporujeme ich ďalšie aktivity a otvárame priestor pre spoluprácu aj do budúcnosti. Sledujte ich aj naše aktivity naďalej!

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. View more
Akceptovať