ŠTUDENTSKÝ DEŇ

ROČNÍK 2023

Počas dňa budeš môcť získať rôzne vecné ceny a darčeky, napríklad lístky na zápas Spartak Trnava, lístky na koncert kapely Fragile, vstupy do chill point arény, lístky na večernú párty a mnohé ďalšie!

Je potrebné sa registrovať?

Chceli by sme teda od Teba vedieť, kde Ťa môžeme očakávať. Prečo sa teda registrovať? Aby sme mohli zabezpečiť dostatok všetkého aj pre Teba.

Bude prebiehať v tento deň vyučovanie?

Vyučovanie sa presúva na aktivity programu Študentského dňa.

Platí sa za účasť?

Jediná časť programu za ktorú sa platí je Študentská párty vo večerných hodinách „Východňarovica“. Tu sa platí vstupné. Za ostatné časti programu študenti neplatia.

Je zabezpečené občerstvenie?

 Vysmädnúť a vyhladovať Ťa nenecháme, nie sú to však žiadne plnohodnotné jedlá. Odporúčame teda si so sebou stravu zobrať alebo naplánovať si obed.

Predošlý ročník - Ročník 2022

Pripravili sme si pre teba brožúru, ktorú dostane každý účastník počas dňa. Nájdeš v nej všetko podstatné a samozrejme aj hracie plány, ako sa zapojiť do súťaží.

Brožúra 2022

Stiahni si

Študentský deň bol prelomový a úspešný

Dňa 9.11.2022 sme oficiálne ukončili „obdobie bez študentských akcií“, ktoré bolo kvôli pandémii dlhšie, ako sme predpokladali. Po období sucha …

Čítať článok

Študentský deň s podtitulom Zapadni na fakulte

Pozývame študentov na celodenný program, ktorý sa uskutoční 9. novembra. Počas Študentského dňa sa budeme snažiť, aby ste sa cítili …

Čítať článok

Podporili podujatie 2022

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. View more
Akceptovať