Dňa 9.11.2022 sme oficiálne ukončili „obdobie bez študentských akcií“, ktoré bolo kvôli pandémii dlhšie, ako sme predpokladali. Po období sucha sme sa rozhodli vzkriesiť myšlienku realizovania študentských spoločných offline aktivít a po dvoch rokoch sa uskutočnil Študentský deň FSV s podtitulom „Zapadni na fakulte“. Deň bol určený nie len prvákom a novým študentom, ale všetkým študentom a vyučujúcim, ktorí mali chuť sa odreagovať, nadviazať nové kontakty, priateľstvá, a zároveň si zašportovať, zasúťažiť, spoznať Trnavu, zahrať si spoločenské hry a naučiť sa inovatívne riešiť problémy na pripravenom workshope.

Študenti sa mohli rozhodnúť, či si zahrajú volleyball, stolný tenis alebo si zašportujú v rámci „workout programu“ alebo sa zúčastnia mestskej turistiky, kde nás sprievodca, prodekan Dalibor Mikuš, previedol po najzaujímavejších spotoch nášho mesta. Nemohol chýbať futbalový štadión, univerzitný kostol, námestie J. Herdu, kde sídli rektorát našej univerzity, ale ani Mestská veža, kde sme spoločne zdolali 143 schodov a pozreli si panorámu mesta z vtáčej perspektívy.

Poobede sa v priestoroch našej fakulty konal inovačný workshop so SIEA, strávili sme príjemné chvíle pri spoločenských stolných hrách a 10 tímov súťažilo v našom uni-KVÍZE o lístky do divadla Jána Palárika v Trnave, kde si pôjdeme dňa 30.11.2022 spoločne pozrieť divadelné predstavenie Drahý špás pri príležitosti výročia vzniku našej fakulty.

Vo večerných hodinách sa študenti mohli zúčastniť premietania skvelých študentských filmov v kine OKO a záver dňa patril študentskej party, kde sme sa zabávali do skorých ranných hodín.

Tešíme sa veľkému počtu zúčastnených študentov a nemenej početnému zoznamu pozitívnych reakcií. Študentský deň FSV dopadol na jednotku a vedenie sa preto rozhodlo pokračovať v tejto tradícií a odštartovať éru študentského života humanistov FSV 🙂

Veríme, že ste „zapadli na fakulte“ ako sa patrí a neľutovali ste jedinej minúty strávenej na tejto výbornej akcii podobne ako sme ani my neľutovali jedinú minútu pri jej organizovaní.

 

Výsledky súťaží:

Stolný tenis:

  1. miesto – Tomáš Zlatnický
  2. miesto – Peter Gubáni
  3. miesto – Karim Khelles

Volejbal:

  1. miesto – Poláčik, Lichnerová, Bohunická, Košút, Pukančík, Felcman, Minčíková
  2. miesto – Divitskaia, Kubovič, Honcharenko, Zvonár, Šatka, Lačný, Valko, Smetana
  3. miesto – Škrabáková, Masaryková, Klementovičová, Krchnáková, Mano, Kurinec

UNI-kvíz:

  1. miesto – Hanková, Mogiská, Barniak, Obermanová, Daňhelová, Szanyiová, Fogel
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. View more
Akceptovať