Dňa 7.2.2023 sa v krásnych, moderných priestoroch našej fakulty na Bučianskej 4/A v Trnave konal Deň otvorených dverí. Po dlhej dobe sme sa mohli stretnúť offline a dokonale sme si to užili.

Pripravili sme si pre všetkých potenciálnych kolegov, maturantov a priateľov fakulty zaujímavý program, ktorý predstavil nie iba našu fakultu, priestory, učebne a študijné programy, ale súčasťou bola, a stále aj je, autorská moderná mobilná aplikácia, ktorú žiaci a študenti s nadšením využívajú a môžu si s jej pomocou sami poprezerať naše priestory a dozvedieť sa veľa zaujímavých vecí o Trnave, študentskom živote, fakulte a projektoch. Okrem iného sme mali pripravený i úžasný workshop, pod záštitou Trnavskej arcidiecéznej charity, kde si žiaci mohli vyrobiť „hlinené dukáty“, podporiť tak správnu vec a dozvedieť sa informácie o tom, ako funguje manažment v neziskových organizáciách. (https://hlinenydukat.sk/). Žiaci si vyskúšali i simulované voľby a odniesli si tak nové poznatky a skúsenosti uvedomelého občana.

Tešíme sa na to, že sa s nadšenými tvárami z Dňa otvorených dverí opäť stretneme – ako s našimi budúcimi študentmi a študentkami.

Video

Galéria

Reportáž - Mestská televízia TRNAVA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. View more
Akceptovať