Volejbalový turnaj o Pohár dekana FSV UCM 2023

Po minulotýždňovom vydarenom futbalovom turnaji zorganizovala Fakulta sociálnych vied UCM v Trnave aj ďalšie športové podujatie, tentoraz v podobe 1. ročníka volejbalového turnaja zmiešaných družstiev o Pohár dekana fakulty.

V priestoroch telocvične v JAME si v rámci dvoch skupín zmerali svoje športové zručnosti študenti troch fakúlt UCM. Okrem organizátorskej FSV svojou prítomnosťou prispeli k úspešnému priebehu aj študenti Fakulty zdravotníckych vied (FZV) a Fakulty masmediálnej komunikácie (FMK).
 
Zápasy v skupinách boli veľmi vyrovnané. Najviac sa darilo tímom FSV YOUNG (FSV) a sTEP by sTEP (FZV), ktoré postúpili do finále. V zápase o bronzové medaily nastúpili proti sebe DRAČÍ TÍM (FZV) a HOTSHOTS (FSV), pričom úspešnejší boli kolegovia z Piešťan. Finálový duel sa niesol vo výbornej atmosfére, vzácne vyrovnaný súboj rozhodol až tretí set. Ten napokon lepšie zvládol tím z usporiadateľskej fakulty. FSV YOUNG sa tak stal historicky prvým víťazom tohto novozaloženého volejbalového turnaja.
 
Ocenenia pre najúspešnejších odovzdal dekan Fakulty sociálnych vied UCM v Trnave, doc. PhDr. Peter Horváth, PhD., ktorý zároveň poďakoval organizátorom za prípravu podujatia a všetkým účastníkom za reprezentáciu našej univerzity.
 
Už teraz sa tešíme na ďalšie športové akcie na našej univerzite.
Najlepšie tímy:
1.miesto: FSV YOUNG (FSV)
2.miesto: sTEP by sTEP (FZV)
3.miesto: DRAČÍ TÍM (FZV)
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. View more
Akceptovať